اطلاعاتی در مورد شیطان پرستی

آصفه ابطحی -> همه چیز از همه جا یا هرچیزی از هرجا
اطلاعاتی در مورد شیطان پرستی
لباس و زیورآلات
لباس های گروه های متال یا گروه های شیطانی دارای لوگوی گروه های موسیقی متال یا نشانه های معروف فرقه های شیطانی مانند پنتاگرام، صلیب برعكس، 666 و... می باشد.
این لباس ها از خارج از كشور، مثلا از دبی یا تركیه وارد ایران شده و توسط تعداد خاصی فروشنده لباس كه كار اصلی آنها فروش این لباس ها می باشد، به فروش می رسد.
فروش این لباس ها با توجه به این كه محدودیت های زیادی برای دسترسی به آنها در داخل وجود دارد، برای فروشندگان سودآور می باشد. لباس گروه های شیطانی معمولا به رنگ سیاه بوده و به صورت تی شرت و شلوار تنگ و چسبان می باشد.
كفش پسران به صورت پوتین و دختران به صورت چكمه های چرمی با ساق های بلند است. كفش های غیرپوتین نیز به صورت یك لنگه قفل و یك لنگه كلید نیز است.
در بین آرایش ها معمولا آرایش و میكاپ به شكل تیپ جنس مخالف دیده می شود، مثلا در مورد مو، پسران مانند دختران و دختران مانند پسران آرایش می كنند.
زیورآلات
زیورآلات مورد استفاده جوانان علاقه مند به صورت انگشتر تك بند یا تمام بند، انگشترهای اسكلتی، گردنبند، لب گیر، دستبند یا مچ بندهای چرمی، دستبندهای تیغ دار، لنزهای چشمی شیطانی، گوشواره و... است.
این انگشترها معمولا دارای جنس نقره و به شكل علائم شیطانی یا علائم و لوگوی گروه های شیطانی و یا علائم اسكلتی و وحشتناك می باشد كه معمولا به شكل الهه های شیطانی هستند.
این زیورآلات عمدتا توسط فروشندگان اجناس نقره در كشور به فروش می رسند و معمولا مغازه های خاصی اقدام به فروش آنها می كنند.
لازم به ذكر است كه بیشتر فروشندگان با آگاهی قبلی اقدام به فروش این لباس ها یا علائم می كنند و تنها عده كمی از آن آگاهی ندارند، چرا كه به مرور زمان فروشندگان در تماس با خریداران، آنها و گرایشاتشان را خواهند شناخت.
عده ای از این فروشندگان گاه حتی از مشتریان خود سفارش ساخت علائم خاص یا خرید لباس با فرم های خاص را نیز دریافت می كنند. البته تعدادی مغازه خیاطی نیز وجود دارند كه با دستگا ه های كامپیوتری خود علائم و نشانه ها یا كلمات و لوگوهای خاص را روی لباس مشتریان می دوزند.
آرایشگاه ها
در خارج از ایران و در كشورهای غربی، كلوپ های خاصی هستند كه اقدام به میكاپ و آرایش های شیطانی می كنند. گاه این آرایش ها ساعت ها طول می كشد. كارشناسان در بررسی این تیپ ها و مدل ها به آنها زیبایی شناسی شیطانی می گویند كه منظور آرایش به صورت هر چه زشت تر شدن می باشد.
در ایران در حال حاضر تعدادی آرایشگاه های زیرزمینی در این زمینه فعال هستند. مدل موی شیطانی در ایران فعلا به صورت موی خیلی بلند یا بدون مو (طاس) است. عده ای از جوانان علائم شیطانی را روی سر خود به صورت منفی و مثبت درمی آورند. در تیپ های شیطانی مدل مو، لباس، كفش و زیورآلات حتما باید با هم هماهنگ باشند، مثلا در مورد لباس، اگر لباس به جای تنگ بودن گشاد باشد از تیپ متال وارد تیپ رپ می شویم.
در حال حاضر عده قابل توجهی از جوانان از مدل های شیطانی مانند موهاك، قارچی، طاووسی و... استفاده می كنند ولی چنانچه آنها از نظر لباس نیز تیپ های شیطانی نداشته باشند، نمی شود به آنها شیطان پرست اطلاق كرد، چرا كه در حال حاضر عده ای از جوانان كه ممكن است اصلا گرایشات شیطانی نداشته باشند از این مدل موها جهت جلب توجه و... استفاده می كنند .
محصولات صوتی و تصویری شیطانی
همان طور كه قبلا هم به آن اشاره شد آنچه بیش از همه یك شیطان پرست یا متال باز را در بین همگروهان خود قدرتمند می سازد، میزان آرشیو سی دها یا دی وی دی های صوتی و تصویری اوست. معمولا متال بازها خساست بسیاری در دادن مجموعه های موسیقیایی یا مستندات شیطانی خود به یكدیگر دارند، مخصوصا اگر آن كلیپ یا برنامه، كمیاب نیز باشد. این محصولات یا از طریق ماهواره، یا از طریق كشورهای همسایه، یا از طریق دانلودهای اینترنتی به دست علاقه مندان می رسد.
تعد ادی از این سی دی ها به صورت آزاد در فروشگاه های سطح كشور به فروش می رسند و تعدادی از آنها كه دارای جنبه های منفی تری هستند، به صورت دست به دست یا از طریق فروشندگان خانگی به فروش می رسند.
در بین این محصولات معمولا سی دی هایی از تصاویر مستند جنایات دیكتاتورهای بزرگی مانند هیتلر یا صدام حسین نیز به چشم می خورد یا در این فیلم ها تصاویر چندش آور قربانیان حوادث و سانحه های مرگباری كه خشونت در آنها موج می زند مانند صحنه هایی از كشتار و شكنجه ها یا اعدام های جنگی، یا تجاوزهای خشن، آزار حیوانات و... به وفور یافت می شود.
هالیوود و شیطان پرستی
در تاریخ سینما فیلم های متعددی در مورد شیطان پرستی، گروه های ضدزن، خون آشام ها، مرده خوارها و... ساخته شده است. برای بعضی همیشه این معما بوده است كه آیا اول چنین گروه های شیطانی وجود داشته اند و بعد از روی آنها فیلم ساخته شده است یا اول چنین فیلم هایی ساخته شده است و بعدا چنین گروه هایی به وجود آمده اند. از فیلم های مطرح كار شده در گذشته می توان به دروازه نهم، بچه رزماری و دراكولای برام استوكرز یا از مدل های قدیمی تر آن به نمایشنامه های فاوست، دكتر فاستوس و... اشاره كرد.
در حال حاضر در هالیوود فیلم های شیطانی متعددی ساخته می شوند كه موضوع عمده آنها سكس و خشونت است. در این فیلم ، شكنجه، تجاوز، سنگدلی و بی رحمی موج می زند. در كنار آن فیلم هایی با موضوع مرده خواری، خونخواری و... ساخته می شوند كه مخاطب اصلی آنها علاقه مندان به موسیقی متال و گروه های شیطانی هستند.
برای مثال می توان به فیلم هشت میلیمتری فیلم های اره اشاره كرد كه موضوع اصلی آنها خشونت و تجاوز است. ادامه ساخت این فیلم ها گاه به شماره های 4 و 5 می رسند. برای مثال به طالع نحس 3 یا اره 5 می توان اشاره كرد.
آنتوان لاوی قبلا در فیلم بچه رزماری بازی كرده بوده و در دهه اخیر نیز فیلم مستندی با عنوان شیطان سخن می گوید از او ساخته شده است.
در حال حاضر بسیاری از گروه های شیطانی درباره گروه خود فیلم سینمایی ساخته اند و بسیاری از كارگردانان با امكانات زیاد در خدمت آنها برای ساخت كلیپ های پرخرج شیطانی هستند. گاه ساخت یك كلیپ چند دقیقه ای با قیمت ساخت یك فیلم سینمایی تمام می شود.
برای مثال می توان به كلیپ های مرلین منسون اشاره كرد كه در نهایت ظرافت های برنامه سازی و كارگردانی ساخته شده اند. در حال حاضر بسیاری از گروه های شیطانی، آهنگساز فیلم های مطرح جهانی هستند. برای نمونه می توان به فیلم ماتریكس یا بزرگراه گمشده اشاره كرد كه آهنگسازی آن توسط مرلین منسون كار شده است.
در حال حاضر موسیقی سكانس ها یا فیلم های ترسناك و دلهره آور عموم فیلم ها توسط شیطان پرستان ساخته می شود. در داخل كشور خودمان ایران هم موسیقی سریال هایی با موضوعات شیطانی توسط آهنگسازان موسیقی متال كار می شود و در داخل سریال هایی كار شده اند كه مانند برنامه ها و فیلم های غربی در ترویج شیطان گرایی موثر بوده اند.
در اروپا نوعی تفكر از طریق این فیلم ها به مردم تزریق شده است كه ترویج شیطان گرایی پرخطر است. آن تفكر به این صورت است كه شیطان در جهت دخالت در امور روحی و مادی دارای قدرت های زیادی است. مثلا قادر است در جسمی حلول یا تناسخ داشته باشد یا این كه می تواند اجسام را به حركت درآورده و در زندگی عادی مردم دخالت كند. طبق احكام اسلامی شیطان فقط توانایی وسوسه كردن انسان را دارد و بس.
اما در برخی فیلمها كه در چند سال گذشته پخش شده اند به نوعی این تفكر غلط را به مخاطب القاء كرده اند كه شیطان قادر به دخالت یا تغییر در امور مادی است.
در فیلم های غربی این نگرش كه تا حدودی با تفكر مسیحی نیز همخوانی دارد به تماشاگر القاء می شود و این خود زمینه ساز گرایش به شیطان جهت در امان بودن از او یا كسب قدرت از او است.
از نمونه فیلم های غربی در این زمینه می توان به فیلم «كنستانتین» یا فیلم «جن گیر» اشاره كرد كه هر دو از تلویزیون یا آنونس های متعدد پخش شده اند.
پراكندگی جغرافیایی گروه های شیطانی
علاقه مندان به موسیقی بلك متال یا گروه های شیطان پرست عموما در مناطق یا استان هایی از كشور بیشتر از جاهای دیگر تمركز جمعیتی دارند، حتی این مساله درباره پاتوق ها نیز صادق است.
این گروه ها در بین ارامنه و مسیحیان در قیاس با ادیان دیگر در ایران از جمعیت قابل توجهی برخوردار هستند.
در این مناطق گروه های ضدمسیحی كه خود را با نام آنتی كریست معرفی می كنند، دیده می شوند. این گروه ها در مناطقی كه سكونت دارند بر جوانان دیگر تاثیر گذار هستند. به شكلی كه در مجاورت آنها عده ای از جوانان ادیان دیگر نیز خود را آنتی كریست یا ضد مسیح معرفی كرده و با آنها همفكر می شوند.
در داخل كشور و حتی در دنیا می توان گفت كه گروه های ضدزرتشتی یا ضد یهودی وجود ندارند. البته در دنیا گروه های ضداسلامی نیز وجود دارند كه نسبت به گروه های ضدمسیحی بسیار كم تعداد هستند.
هدف از بیان این مطلب این است كه شیطان پرستان و كلا سایر گروه های منحرف در كشور دارای پاتوق های خاص و ویژه ای هستند كه این نكته خود بیانگر انتقالی بودن گرایش به این جریانات است، به شكلی كه جوانان آن را با همنشینی و مجاورت با دوستان و همسالان خود به یكدیگر انتقال می دهند و معمولا در بین این جوانان گرایش ذاتی یا استعدادی برای جذب به این گروه ها وجود ندارد.
اقدامات و مراسم گروه های شیطان پرست در داخل كشور
در بین این گروه ها رفتارهای عمومی مختلفی شایع هستند، بعضی از این رفتارها حالت فردی، بعضی حالت جمعی و بعضی از آنها مشخص نیستند كه به صورت فردی یا جمعی انجام می شوند.
عموم رفتارها در ابتدا از جدیتی برخوردار نبوده و به خاطر جلب توجه صورت می گیرند ولی در ادامه با استمرار و تكرار، حالتی جدی به خود می گیرند و خطرناك می شوند.
بعضی از رفتارها در علاقه مندان در حالت باور و اعتقاد وجود داشته و كمتر عملی می شوند و معمولا در حالت شایعه قرار دارند و حتی ما نمی دانیم كه آیا این رفتار توسط آنها به انجام رسیده یا نه و اگر انجام شده چند بار بوده و چقدر شیوع داشته است.
چیزی كه مسلم است این است كه این رفتارها در بیشتر این جوانان مشترك است و همه از این رفتارها صحبت به میان می آورند. معمولا شایعات مشترك هستند و عده زیادی ادعا دارند كه این رفتارها را از خود بروز داده اند یا از دیگران دیده اند.
به طور كلی اقدامات و رفتارهای زیر در بین شیطان گرایان عمومیت دارد:
1 - بی اعتقادی به خدا، دین، آخرت، پیامبران و ...
2 - اهانت به كتب مقدس و مخصوصا كتاب انجیل كه معمولا آن را یا پاره می كنند یا می سوزانند و ...
3 - اهانت به علامت ها یا اشیاء یا اماكن مقدسه، مثلا برعكس كردن صلیب حضرت مسیح یا اهانت به قبله گاه مسلمین یا نوشتن جملاتی روی كلیساها و...
4 - اغفال دختران با اقدام به آزار و و اذیت و رابطه جنسی همراه با خشونت با آنها به خاطر عقاید ضد زنی و ابرمردی.
عده زیادی از این گروه ها با خشم زیاد اعلام می كنند كه از زن ها متنفرند و هیچ رابطه ای با آنها بجز خشونت یا تجاوز نمی توانند داشته باشند. عده ای از آنها معتقد هستند كه زنان موجوداتی پست و ضعیف هستند كه فقط جهت ارضای غرایز مردان آفریده شده اند و نباید بیش از این به آنها بها داد.
در موسیقی بلك متال گروه های زیادی وجود دارند كه بر ضد زنان شعر می سرایند یا آهنگ یا كلیپ می سازند. در این كلیپ ها به وحشیانه ترین شكل ممكن به زنان توهین شده و آنان را مورد آزار و اذیت قرار می دهند.
به خاطر همین تفكرات در این موسیقی است كه در غرب هرجا دختر یا زنی مفقود می شود یا مورد تجاوز یا قتل قرار می گیرد ابتدا شیطان پرستان و متال بازها را مقصر می دانند.
در غرب شایع است كه شیطان پرستان جهت انجام مراسم خود باید دختران باكره یا زنان را قربانی كرده یا در راه شیطان به آنها تجاوز كرده، آنها را باردار سازند.
جالب آنجاست كه بعضی از خوانندگانی كه در كلیپ های خود به آزار و اذیت زنان می پردازند خود در انگشتشان حلقه ازدواج دارند یا در پشت صحنه كارهایشان می بینیم كه نامزد یا همسر دارند.
عده ای از شیطان پرستان از این كه مردم مسائلی مانند قتل و جنایت های خشن و وحشتناك را به آنها نسبت می دهند ناراحت هستند و آنها را شایعه می دانند ولی عده ای از آنها، آن را پذیرفته و اعتراف و اقرار به انجام چنین كارهایی می كنند.
بعضی از این قتل ها و جنایات فقط متوجه زنان و كودكان نیستند. بلكه در بین اقشار دیگر جامعه نیز دیده می شوند. برای مثال به نمونه هایی از آنها كه توسط یك مستند به نام «زنگ های دوزخ» گزارش شده اند، توجه كنید.
تامی سالی وان در سال 1988 در نیوجرسی در حالی كه فقط 16 سال داشت به طرز وحشتناكی مادر خود را با چاقوی پیش آهنگی اش میكشد. او دو دست مادرش را قطع و صورتش را از جمجمه جدا كرده، پس از این كار به طرز وحشیانه ای رگ و دست خودش را می برد، به شكلی كه دستش از بدن جدا می شوند.
طبق گزارش های پلیس او به موسیقی متال و جادوگری علاقه مند بوده است.
در 12 آوریل 1985 یك پسر 14 ساله طرفدار گروه آیرن میدن سه نفر را كشت. او علامت 666 را بر سینه خود خالكوبی كرده بود.
یا مثلا شخصی به نام ریچارد رامسیس جنایتكار بدنام كالیفرنیایی كه عده زیادی را با كارد به قتل رسانده و تحت تاثیر گروهی به نامAC/DC بوده است. او علامت پنتاگرام كه یك نشانه شیطانی است روی بدن قربانیان یا دیوار خانه آنها می كشیده است.
نمونه دیگر، موردی است كه در فیلم مستند مایكل مور «بولینگ برای كلمباین» شاهد تصاویری از آن بوده ایم. در این فیلم دو جوان دبیرستانی كه 16 و 17 ساله به نظر می رسند از كمپانی های اسلحه سازی آمریكا چند عدد اسلحه سنگین مسلسل، نارنجك و ... خریداری می كنند و روز بعد در مدرسه با این سلاح ها 12 تن از همكلاسی های خود را به قتل رسانده و عده زیادی را نیز مجروح می سازند. بعد از این جنایت، اقدام به خودكشی می كنند.
كن ود خبرنگار، محقق و گزارشگر برنامه تلویزیونی در مستند زنگ های دوزخ چنین می گوید:
«چرا ما میلیاردها دلار صرف تبلیغات می كنیم، چون مردم به تبلیغات پاسخ می دهند. این موسیقی هم نوعی تبلیغاته و من بچه هایی را دیدم كه به این تبلیغات پاسخ دادند، من آنها را روی سكوی سردخانه دیده ام.»
در ایران ما نمی دانیم كه چه تعدادی از قتل های وحشیانه و مرموز كه به صورت كشف نشده باقی مانده اند به دست شیطان پرستان صورت گرفته یا می گیرند. البته عموما تصور می شود كه آنها فقط ادعای انجام چنین كارهایی را دارند و هرگز توانایی انجام آن را ندارند.
5-كشتن و آزار حیواناتی مانند سگ، گوسفند و گربه به صورت دار زدن، سر بریدن، سوزاندن و ...
این مساله به كرات در بین جوانان شیطان گرا اتفاق افتاده و خود به آن اقرار كرده اند. این اتفاق در بسیاری از كلیپ ها و حتی لایوهای زنده متال رخ داده است مانند منفجر كردن یك حیوان با دینامیت یا له كردن جوجه ها با كفش های آهنین و...
6- برگزاری مراسم خودزنی و بعد از آن خوردن خون خود یا دیگری خودزنی
بین جوانان علاقه مند به موسیقی متال از رواج بالایی برخوردار است. این خودزنی ها به شكل های مختلف در بین پسران و دختران دیده می شود. خودزنی در گذشته یكی از مراسم خاص شیطان پرستی بوده است كه با آن شیطان پرستان سعی كرده اند توجه شیطان را به خود جلب كنند.
خوانندگان و گروه های زیادی در موسیقی وجود دارند كه اقدام به خودزنی می كنند. ستارگان موسیقی متال مانند «سیدو شیز» یا «آلیس كوپر» ستاره هوی متال راك مرتكب آن شده اند یا حتی ایگی پاپ یكی از خوانندگان پانك كه شیشه شكسته آبجو را روی صحنه روی پوست سینه اش می كشد. این خودزنی ها گاه به حالت خودكشی نیز نزدیك می شود. حتی شایعاتی در مورد بعضی از گروه هایی كه اقدام به قطع اندام بدن خود كرده اند شنیده می شود و حتی عكس هایی در اینترنت درباره آنها وجود دارد.
خونخواری نیز در بین علاقه مندان رواج دارد ولی به نسبت كمتر از خودزنی هاست. خونخواری در بین علاقه مندان شیطانپرستی در ایران یا در بین خوانندگان درخارج اصلا شایعه نبوده و واقعیت دارد.
خونخواری یكی از مراسم خاص شیطان پرستان است كه در آن خود خون یا خون را همراه با شراب می نوشند. این مراسم را شیطان پرستان به خاطر تمسخر مراسم شام آخر حضرت مسیح انجام می دهند كه ایشان (مسیح) به قول مسیحیان در آن مراسم فرموده اند: از این شراب بنوشید كه همانا خون مناست. البته لازم به ذكر است كه خودزنی در بین بعضی جوانان درغیر از گروه های شیطان پرست نیز رواج دارد. خودزنی در بین بیماران روانی، زندانیان یا جوانانی كه می خواهند شجاعت و جسارت خود رابه بقیه نشان دهند هم دیده میشود.
گاهی اوقات خودزنی در بین علاقه مندان متال بعد از مصرف مشروبات الكلی یامصرف مواد مخدر یا مواد روان گردان اتفاق می افتد كه عده ای از آنها این عمل را بعد از مصرف، مرسوم قلمداد می كنند. عده ای از جوانان علاقه مند به موسیقی متال علت خودزنی را جدای از جلب توجه، به افسردگی و مشكلات روحی نیز نسبت میدهند.
مصرف مواد مخدر
در موسیقی متال كه در آن عموما به مسائل ماوراءالطبیعه پرداخته می شود هیچ چیز به اندازه مواد مخدر رواج ندارد. البته یكی از توجیهات آنها برای مصرف مواد، نیرو گرفتن از مواد برای خلق آهنگ یا سرودن اشعار ماورایی است.
مصرف مواد در بین علاقه مندان از همان ابتدای ورود موسیقی شروع می شود و عده كمی از جوانان هستند كه علی رغم ورود به این موسیقی درگیر اعتیاد نشده اند.
بسیاری از ستارگان راك، جان خود را بر سر مصرف مواد از دست داده اند، عده ای از آنها كه از بزرگ ترین خوانندگان یا نوازندگان موسیقی راك هستند بر اثر مصرف زیاد فوت كرده اند. افرادی همچون جیمیه ندرمیكس، جیمی شاپلینف، كیت مون، جام بانا، باب مارلی و ...
كارشناسان معتقد هستند كه یكی از دلایل شیوع مصرف مواد مخدر در بین خوانندگان راك و متال این است كه چون پخش كنندگان مواد مخدر در دنیا هیچ رسانه ای برای تبلیغ مواد خود ندارند این مواد را به صورت رایگان و به مقدار بسیار در اختیار خوانندگان و نوازندگان متال قرار می دهند تا آنها با مصرف آن، آن را بین جوانان رواج دهند.
عموما تماشاگران برای نشان دادن محبت خود به خواننده در هنگام اجرا یا بعد از آن به او مواد مخدر هدیه می دهند تا به این صورت علاقه خود را به او نشان دهند.
در حال حاضر جوانان در ایران در كنار مصرف مواد مخدر گیاهی، از داروها و مواد مخدر شیمیایی خاصی مصرف می كنند.
برای نمونه آنها داروهای خواب آور یا آرام بخشی مانند ترامادول، دیازپام، كلرازپام، اگزوزپام، بی پری می دین یا... را به تعداد بالا گاه به اندازه یك برگ قرص مصرف می كنند و به نشئگی های 24 ساعته یا چند روزه می روند. داروخانه ها عموما باید با نسخه پزشك این داروها را در اختیار آنها قرار بدهند ولی متاسفانه این طور نبوده و آنها به صورت آزاد این داروها را به مشتریان می فروشند. مصرف این داروها آن هم با تعداد بالا در حد یك برگ یا 2 برگ آثار ویران كننده ای بر تن یا جسم آدمی دارند.
تخریب اموال عمومی
علاقه مندان به این موسیقی ها به خاطر افكار و عقاید آنارشیستی گاه اقدام به تخریب و غارت اموال عمومی از جمله باجه های تلفن، عابر بانك ها و... می كنند.
كلام آخر
حاصل كلام این كه تلاش سپاهیان شیطان در امر تهاجم فرهنگی، تلاش دوباره و چند باره آنها پس از شكست های نظامی و اقتصادی است.
قدرت های مستكبر دنیای زر و زور در طول تاریخ بشریت راه های بسیاری را برای از بین بردن قدرت معنویت و دین امتحان كردند تا بتوانند دنیای مطلوب خود را بسازند، دنیایی بدون دین و تهی از اعتقادات تا اهداف سیاسی و اقتصادی آنها بیش از پیش تامین شود. آنجا كه انواع بمب های شیمیایی و تحریم های اقتصادی و ترورهای فردی و جمعی نمی تواند وحدت ملی و اسلامی جوانان ایرانی را درهم شكند، شاید ایجاد گروه های تخدیری بتواند آنها را پراكنده كند و جامعه اسلامی را به ورطه فنا و نابودی بكشاند. بدون شك حفاظت و حراست مسوولان از مرزهای فرهنگی باز هم مثل گذشته خواب شیرین سلطه مستكبرین را آشفته خواهد كرد.
برچسپ:
29.12.2011 19:30:30 1 More
به نظر من همه درباره ي علامت و نشانه هاي شيطان پرستي صهبت ميكنند اگر ما هدفمان از بين بردن اين موضوعات باشه اول بايد بياييم گروه هاي كه در حال حاضر فعال هستند را شناسايي كنيم مانند گروه-فراماسونري-ماركسيستي و بسياري ديگر از همين گروه ها.
29.12.2011 19:49:15 1 More
خانم محترم من هم با شما درباره ي اين علامت ها ونشانه ها درباره ي شيطان پرست ها موافقم ولي درباره ي اين كه تنها 100 نفر در دنيا شيطان پرست هستن موافق نيستم چون كه من درباره ي اين موضوعات چند منبع را مطالعه كرده و همچنين من در انگلستان نزديك به 4 سال هستش كه زندگي ميكنم و فقط نرزديك به سه گروه در خود انگلستان وجود دارد.
13.11.2012 10:57:53 0 More
جالب بود
Real Time Web Analytics